В ефірі телеканалу ICTV був показаний серіал “Поганий хороший коп” (“Плохой хороший коп”), який зняв відомий український режисер Максим Литвинов. Сценарій написав Михайло Шульман. Перший сезон детективного багатосерійника складається з 16 серій, тривалістю по 50 хвилин.

У головних ролях серіалу “Поганий хороший коп” зіграли актори: Євген Сидіхін, Володимир Заєць, Наталія Денисенко, Дмитро Вівчарюк, Фатіма Горбенко, Євген Олійник, Катерина Гулякова, Ігор Петрусенко та інші.

Короткий сценарій серіалу “Поганий хороший коп”. В одному з відділів поліції напарниками призначають двох зовсім різних поліцейських, які відносяться до різних поколінь і їх методи роботи зовсім вже не схожі один на одного. Анатолій – це коп “старої школи”, який звик вирішувати питання жорстко, при цьому він має гострий розум і неймовірний досвід. Вадим – це нове покоління поліцейських, він привабливий, з закордонною освітою і своїм стилем, а його підходи до розслідувань є найбільш передовими. Хто з них виявиться поганим копом, а хто хорошим? Адже в ході різних розслідувань їм доведеться дізнатися один про одного багато темних моментів з минулого.

Дивитися онлайн всі серії серіалу “Поганий хороший коп” безкоштовно, 1 сезон:

Нагадаємо, також ви можете подивитися всі серії першого сезону комедійного серіалу “Кандидат”.