Мартін Скорсезе зняв новий фільм, який з високою часткою ймовірності стане “оскароносним”, мова йде про історичну драму “Мовчання”. У головних ролях стрічки знялися актори: Ліам Нісон, Адам Драйвер і Ендрю Гарфілд.

Дії у фільмі розгортаються в XVII столітті. Священики відправляються до Японії для поширення християнського Євангелія і пошуків свого наставника, але замість цього вони стають цілями і піддаються переслідуванням і насильству. Фільм знімався на студії Paramount Pictures і на її офіційному каналі в YouTube з’явився перший трейлер картини.

До слова, драму “Мовчання” вважають головним фаворитом премії “Оскар” в 2017 році. Критики вже встигли подивитися цей фільм на закритому показі, і всі вони в один голос говорять, що картина є однією з кращих серед робіт Мартіна Скорсезе. Йому обіцяють перемоги в номінаціях “Краща режисура” і “Найкращий фільм року”.

Перший офіційний показ фільму “Мовчання” відбудеться 29 листопада у Ватикані. Однак, світова прем’єра пройде пізніше – 23 грудня 2016 року.

Також дивіться трейлер фантастичного фільму “Валеріан і місто тисячі планет”, який зняв легендарний Люк Бессон.