Чи можна вмовити депутатів Верховної Ради жити по-новому? Василь Голобородько намагався щосили, але не зміг… Після чого взяв автомати і розстріляв усіх, тим самим поклавши край корупції.

На офіційному YouTube-каналі комедійного серіалу “Слуга народу” з’явився новий трейлер другого сезону. У ролику президент України Василь Голобородько, якого грає Володимир Зеленський, намагається умовити депутатів ВР припинити “біситися з жиру” і почати нарешті жити чесно і справедливо. Але депутати сміються йому в обличчя і навіть звинувачують у всіх гріхах. Голобородько не мав наміру більше це терпіти і вирішив кардинально розібратися з проблемою – розстріляв всіх депутатів з автомата охоронця.

Що було далі? Про це стане відомо вже дуже скоро. Відзначимо, що “Студія Квартал-95” займається відразу зйомкою повнометражного фільму і другого сезону “Слуга народу”. Фільм з’явиться в українських кінотеатрах 24 грудня 2016 року, а серіал вийде в ефір “1+1” в 2017 році.

Ну а поки йдуть зйомки, варто згадати, про що ж був перший сезон – дивіться онлайн всі серії першого сезону серіалу “Слуга народу”.