Сьомий сезон серіалу “Гра престолів” вийде на телеекрани лише влітку 2017 року, замість звичного квітня. Вся справа в тому, що на Сім королівств насувається зима, так що зйомки були зрушені і стартували лише недавно. Крім цього, фани можуть розраховувати тільки на 7 серій, саме до стількох епізодів був урізаний 7-й сезон.

Проте, це зовсім не засмучує відданих фанатів “Гри престолів”, які готові навіть на край землі поїхати, щоб хоч краєм ока побачити зйомки улюбленого серіалу. Пізніше всі ці фото і відео з’являються у вільному доступі і називаються вони спойлери. Так що якщо ви раптом не хочете знати щось наперед, або не догледіли попередній сезон, то далі краще не читати і не дивитися.

Почнемо з того, що Джон Сноу зустрінеться з Дейенеріс Таргаріен. Ця зустріч не видається дивною, оскільки в 6 сезоні стало відомо, що Сноу – це син Ліани Старк, сестри Неда. Вона померла під час пологів, перебуваючи в полоні у Таргаріенів. Хоч в серіалі цього і не говорять, але стає ясно, що Ліана завагітніла від Рейгара Таргаріена, а це значить, що Сноу – Таргаріен. Виходячи з цього – Дейенеріс є рідною тіткою Джона. Ось так все заплутано. Проте, в 7-му сезоні вони зустрінуться, в чому можна переконатися завдяки відео.

Також в Мережі з’явилося відео, на якому показана зустріч Тіріона Ланністера, Дейенеріс Таргаріен і Давоса Сіворта. Ймовірно, що переговори будуть зводитися до спільної боротьби проти армії Білих ходоків.Раніше ми повідомляли про те, скільки заробляють головні зірки серіалу “Гра престолів”.