Міста України проінспектує Ольга Фреймут! Починаючи з 1 листопада на телеканалі “1+1” відбудеться прем’єра проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста”, який охопить одразу 8 міст України. Початок показу передачі о 22:00.

Цей проект досить незвичайний і викликав суспільний резонанс і бурхливу реакцію місцевих влад ще під час зйомок. І в цьому немає нічого дивного, адже мало хто з чиновників любить, коли приїжджає інспекція, з якої не тільки не можна домовитися, але ще і по телебаченню покажуть. Однак, безліч українців навпаки дуже чекало Ольгу Фреймут у себе в гостях і прислало ведучій тисячі запрошень на перевірку їх міст.

Під час своїх інспекцій Фреймут вкаже на помилки в роботі різних установ і, що більш цікаво, дізнається подробиці життя мерів цих міст. Хотіли б ви знати, як живе мер вашого міста і його сім’я? Ведуча проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” розповість про це вже в листопаді поточного року.

До слова, перевірки в рамках проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” не пройшли безрезультатно. У деяких містах почалися зміни на краще, наприклад, в одному місті відремонтували дороги, у другому почали ремонт пологового будинку.

Інспекція Ольги Фреймут проходить по 5 критеріям: освіта, їжа, медицина, еліта і безпека. Перевірки починаються задовго до приїзду ведучої до міста, їх проводять таємні агенти.

Раніше ми повідомляли подробиці захоплюючого шоу “Зірки під гіпнозом”.