За повідомленням місцевих ЗМІ, напередодні концерту Потапа і Насті, біля приміщення клубу зібралися місцеві мешканці з плакатами, мегафонами та іншим реквізитом. Хлопці в масках вигукували заклики до заборони концерту й кричали “Ганьба!”

Згодом, о 19:00 люди вишикувалися навколо входу в заклад. Своє невдоволення учасники акції висловлювали гаслами про бойкот концерту, кидали в скляні двері яйця, обливали їх кров’ю тварин, а одну банку з кров’ю навіть розбили в холі нічного клубу.

Так висловлюють своє невдоволення активісти дуету "Потап і Настя"

Так висловлюють своє невдоволення активісти дуету “Потап і Настя” (112.ua)

Заспокоїти активістів намагався директор закладу Віктор Вікарчук, який оголосив про скасування концерту. Але це не зупинило мітингувальників й вони почали застосовувати петарди й димові шашки.

В ситуацію втрутилися правоохоронці, але активісти чинили їм опір. В результаті один протестувальник затриманий, двоє патрульних звернулися зо допомогою до медиків.

Активісти зірвали концерт українського дуету “Потап і Настя” (21.10.2016).

Нагадаємо, такі акції викликані тим, що український дует “Потап і Настя”, не дивлячись на гібридну війну з Росією, продовжує гастролювати та приймати від країни-агресора різноманітні премії та нагороди.