Ось уже багато років поспіль на українському телебаченні виходять все ті ж проекти, змінюється лише цифра в їх назві. Десятки сезонів різних “танців”, “голосів” та іншого. Ні, вони цікаві, але, здається, що вже трохи приїлися. Хочеться чогось свіжого, нового…

Ймовірно, що “Новий канал” також захотів здивувати всіх чимось новим і запустив шоу “Зірки під гіпнозом”. Саме в цьому проекті зірки роблять те, на що навряд чи б погодилися за власним бажанням. Шоу “Зірки під гіпнозом” є адаптацією французького формату “Stars sous hypnose”. Його фішка полягає в тому, що публічні люди добровільно приходять на сеанс гіпнозу і стають героями розіграшу. У проекті беруть участь зірки з найрізноманітніших сфер: спорт, ТБ, шоу-бізнес, громадська діяльність і тд.

Телеглядачі через свої екрани, а деякі прямо зі студії, спостерігають за всім, що відбувається і стають свідками процесу гіпнозу. Ведуть проект “Зірки під гіпнозом” шоумен Олександр Педан та російський гіпнотизер Володимир Єфімов.

Шоу “Зірки під гіпнозом” виходить в ефір “Нового каналу” щочетверга о 19:00. Ну а поки давайте подивимося з-за лаштунків, що ж там відбувається такого гіпнотичного:

Нагадаємо, на “1+1” був показаний перший літній Кубок “Ліги Сміху” в Юрмалі. Дивіться онлайн всі випуски цього гумористичного шоу.