В ефір телеканалу СТБ 14 жовтня вийшов новий кастинг популярного танцювального проекту “Танцюють всі 9“, який проходив в Одесі. В рамках цього випуску суддів шоу вразило відразу два номери, правда один їх дійсно порадував, а другий засмутив. Нагадаємо, в суддівський склад дев’ятого сезону шоу “Танцюють всі” входять: Влад Яма, Раду Поклітару, Тетяна Денисова і Річард Горн.

Танцюрист Олег Ковбасюк в минулому сезоні шоу досить добре запам’ятався не тільки глядачам, але і суддям. Однак, в 9-му сезоні він повернувся ще краще. Олег був сильно закоханий в одну з учасниць “Танцюють всі” Христину Заєць, спочатку вона також відповідала йому взаємністю, але пізніше несподівано вийшла заміж за іншого чоловіка. Це розбило хлопцеві серце, але він повернувся на сцену тільки сильніше. У танці Ковбасюка глядачі і судді помітили надзвичайну харизму, за що він отримав похвалу і заповітний квиток в сотню.

В іншому номері телеглядачі стали свідками досить незвичайних танцюристів, які вирішили здивувати всіх своїм нестандартним танцем, якщо це можна так назвати. Але чи зможуть такі хлопці вразити суддів? Адже в Інтернеті вони мають свою публіку, їх канал на YouTube користується популярністю.

На жаль, судді вирішили, що хлопці не підходять для “Танцюють всі 9”.

Нагадаємо, вийшли всі серії серіалу “Найкращий” тиждень мого життя”, який можна дивитися онлайн прямому на нашому сайті.