Кастинги популярного проекту телеканалу “1+1” вокального шоу “Голос країни” вже практично пройшли, а бажаючих випробувати свої сили в ньому таке, що довелося навіть запланувати додаткові кастинги в столиці. Але шанс потрапити на проект ще є, керівництво призначило ще пару кастингів у Києві, і вони відбудуться 21-22 листопада (пр-т Глушкова, 1, ВДНГ, 12 павільйон). Реєстрація триватиме всього 6 годин, з 10:00 до 16:00, а кандидатам потрібно буде взяти з собою не менше 5 “мінусовок”, пісні повинні бути різних жанрів і на різних мовах. Крім цього в новому сезоні фанатів проекту чекає сюрприз, керівництво шоу може поміняти тренерський склад. Про це повідомляє “ТСН“.

У новому сезоні фанатів проекту

У новому сезоні фанатів проекту “Голос країни” чекає сюрприз, керівництво шоу може поміняти тренерський склад

Про можливу зміну тренерського складу розповів креативний продюсер “Голос країни” Володимир Завадюк. Він не став називати імена можливих кандидатів, але не виключив того, що тренерський склад оновлять і в ньому можуть з’явитися навіть іноземці, а може навіть хтось із минулих сезонів шоу.

Але незважаючи на те, хто буде в підсумку в тренерському кріслі шостого сезону, перед тим як постати перед своїми майбутніми наставниками і глядачами, учасникам “Голос країни” спочатку потрібно пройти перший етап і здивувати креативного продюсера шоу, музичного продюсера, а також педагога з вокалу .

“Голос країни” 5 сезон

Для пошуку найбільш унікальних голосів України і не тільки, ця трійка вже об’їздила всю країну вздовж і впоперек і відібрала найталановитіших. Як і в попередніх сезонах, головним пріоритетом для всіх учасників все ще є вокальні дані, але з кожним роком вимоги стають все суворіше і пробитися в проект все важче. Тепер тренерський штаб і продюсери шоу стали більше уваги приділяти також артистизму кандидатів, адже якщо учасник дійде до прямих ефірів, то йому доведеться брати участь у постановочних сценах і без певних навичок тут не обійтися. Однак ці навички можуть бути навіть на самому мінімальному рівні, адже тренерський штаб постарається передати кожному з кандидатів частинку свого досвіду і майстерності.