Автомобільне шоу The Grand Tour, яке стане новим проектом Джеремі Кларксона, Джеймса Мея і Річарда Хаммонда, стартує на платному сервісі Amazon Prime вже 18 листопада. Передача порадує шанувальників своїм масштабом, так як знімалася вона на 4-х континентах, та й старими жартами, адже вести її будуть все той же “золотий” склад Top Gear.

Напередодні виходу The Grand Tour в Мережі з’явився офіційний трейлер і представлення шоу. Ролики покажуть глядачам суперкари, боліди, ректрокари і навіть танки. Загалом, це потрібно бачити!

Передача The Grand Tour обіцяє бути дійсно дуже масштабною! Приміром, лише початкова сцена першого сезону потягнула на £2.5 млн, що більш €3 млн. Що стосується першого сезону, за даними джерела, на нього витратять £160 млн, з них £10 млн підуть в кишеню головному герою – Джеремі Кларксону. Один епізод обійдеться в £4.5 млн.

Контракт з Amazon Prime ведучі уклали ще влітку 2015 року. За контрактом вони повинні відзняти 3 сезони, по 36 епізодів кожен. До слова, виконавчим продюсером виступає Енді Уілман, який також раніше працював в “Топ Гір”.

Нагадаємо, Джеремі Кларксон був змушений покинути Top Gear після бійки з одним із працівників шоу. Після відходу Джеззи проект вирішили покинути і його колеги.