У понеділок, 10 жовтня, на телеканалі “2+2” відбудеться прем’єра нового українського детективного серіалу “Останній коп“. У головних ролях цієї 39-серійної картини про поліцейських знявся відомий актор Гоша Куценко. Початок трансляції о 20:00, з понеділка по четвер, тривалість серії 40 хвилин. Стрічка знімається за форматом “Der letzte Bulle”.

Серіал “Останній коп” розповість історію про чесного поліцейського Олексія Дівова, який після поранення на завданні впадає в кому, на цілих 20 років. Прокинувшись, через такий довгий час, він багато чого не може зрозуміти в сучасному світі. Не розуміє, що таке флешка, як користуватися Інтернетом, смартфоном та іншою технікою. Тим не менш, він все ще дуже досвідчений коп, навички якого нікуди не поділися.

10 жовтня, на телеканалі "2+2", відбудеться прем'єра нового українського детективного серіалу "Останній коп"

10 жовтня, на телеканалі “2+2”, відбудеться прем’єра нового українського детективного серіалу “Останній коп”


“Сценарій “Останнього копа” в першу чергу вразив мене своїм тонким гумором і людяністю. Головний герой має міцні кулаки, і, тим не менш, він дуже порядний, чесний і з прекрасною самоіронією. Ми дуже схожі з ним і, напевно, через це мене і запросили на цю роль”, – прокоментував свою участь в проекті Гоша Куценко.

У головних ролях серіалу “Останній коп” знялися актори: Гоша Куценко, Анатолій Руденко, Наталія Вдовіна, Поліна Куценко, Вікторія Корлякова та інші.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли подробиці нового комедійного серіалу про політику “Кандидат”.