Один з найпопулярніших американських музичних тижневиків Billboard опублікував топ-10 кращих реперів за всю історію цього музичного напрямку. Очолив його Notorious B.I.G. (Крістофер Уоллес), який свого часу вважався найкращим репером Східного узбережжя. Notorious B.I.G. був розстріляний у своїй машині в 1997 році, на момент смерті виконавцю було всього 24 роки. За своє життя він встиг випустити 2 студійних альбома, ще 2 альбома були випущені вже після смерті репера.

Jay-Z

Jay-Z

На другому місці в топі найкращих виявився Jay-Z, а трійку лідерів замкнув Емінем. У топ-5 кращих реперів за версією Billboard також увійшли Rakim і Nas. Варто відзначити, що в рейтинг потрапили тільки американські репери.

На шостому місці опинився один з учасників групи OutKast, а за сумісництвом ще й актор, Andre 3000. Сьоме місце зайняла Лорін Хілл, до слова вона єдина жінка в цьому рейтингу. Восьме місце – учасник культової групи Wu-Tang Clan – Ghostface Killah. Дев’яте місце видання віддало Кендріку Ламару, ну а замкнув топ Ліл Вейн.

Ghostface Killah

Ghostface Killah

Довідка. Щотижневе видання Billboard є одним з найавторитетніших у світі музики, а їхні рейтинги і чарти вважаються одними з найбільш достовірних.