Андрій Макаревич і група “Машина часу” в травні поточного року порадували своїх шанувальників тринадцятим студійним альбомом, який отримав назву – “ВИ”. Ця платівка була тепло зустрінута шанувальниками групи, а на одну з композицій навіть зняли відеокліп.

Група зняла кліп на пісню “Одного разу”. Варто зазначити, що цей ролик став першим з 2012 року, так що фанати вже встигли засумувати за відеокліпами легендарної групи.

“Це досить серйозна подія для групи “Машина часу”, так як ми давно нічого не знімали. В один момент я зрозумів, що для мене це втратило будь-який сенс. Але тут вийшов альбом і вже дуже захотілося зняти кліп до пісні “Одного разу””, – заявив Андрій Макаревич.

Спочатку, за словами Макаревича, Михайло Сегал придумав дуже складний сюжет до цієї композиції. Однак, пізніше вони разом сіли і придумали зовсім іншу історію, більш просту, але не менш поетичну. Ролик був знятий всього за пів дня.

Ідея зняти кліп відвідала музиканта ще давно, так що робота повинна була проходити жарким літом, але час з’явився лише дощовим осіннім днем. Та побачивши результат роботи, Макаревич і компанія зрозуміли, що восени вийшло набагато краще.