Прем’єра “Таксі 5” намічена на 31 січня 2018 року. Про це йдеться в повідомленні офіційного Twitter-аккаунта компанії Люка Бессона EuropaCorp.

Але сам Люк Бессон не збирається знімати п’яту частину “Таксі”, крім цього, змінюється і головні актори. У новинці головного героя зіграє сценарист і постановник Франк Гастамбід. Роль другого плану зіграє колега Гастамбіда, співавтор сценарію “Таксі 5”, француз з алжиро-марокканськими корінням – Марк Бенталха.

Перша частина комедійного фільму “Таксі” вийшла 18 років тому, в 1998 році. Друга частина вийшла в 2000 році, третя в 2003 і четверта в 2007 році. У головних ролях перших чотирьох частин зіграли актори: Самір Насері, Фредерік Дефенталь і оскароносна Маріон Котійяр.

Варто відзначити, що в останні 10 років з Самі Насері відбувалося безліч проблемних ситуацій. 55-річного актора неодноразово затримувала поліція по різним питанням, від бійок і різанини, до водіння транспортного засобу з липовими правами. До слова, в останній раз у Насері виявилися українські права, так як французькі права у актора давно відібрали за багаторазові порушення.

Нагадаємо, стало відомо, коли вийде п’ята частина фільму “Пірати Карибського моря”.