Поки трошки скандальний комедійний серіал “Слуга народу” в самому розпалі, ми пропонуємо вам прочитати кілька цікавих фактів, які підготував сайт tv.ua.

1. Новий серіал Студії “Квартал 95” – “Слуга народу” знімали практично по всьому Києву, від звичайних дворів багатоповерхових будинків, до ТРЦ, ВДНГ і навіть в Межигір’ї. У деякі дні місця зйомок були змінені 3-4 рази.

2. Серіал знімали з весни 2015 року, по осінь.

3. Вже ставше відомим відео, де Василь Голобородько (він же Володимир Зеленський) лає матюками владу, та й у цілому політиків, в ефір вийшло з цензурою. Але приблизно за місяць до прем’єри воно було злито в Мережу без цензури.

Актори серіалу

Актори серіалу “Слуга народу”

4. Найдовше вибирали актора на роль Прем’єр-міністра, вибір йшов серед більш ніж 20 кандидатів.

5. Одна зі сцен серіалу “Інавгурація Президента” була знята в київському Будинку вчителя, на ній були присутні 300 акторів масовки. Під час зйомок один з цих акторів знепритомнів, практично така ж ситуація сталася і під час справжньої інавгурації Петра Порошенка, коли свідомість втратив солдатів почесної варти.

6. У серіалі “Слуга народу” показуються рівно 100 днів правління Президента України.

Володимир Зеленський в ролі Василя Голобородька

Володимир Зеленський в ролі Василя Голобородька

7. Саундтреки до серіалу були записані українськими музикантами Дмитром Шуровим і Потапом. Композиція Шурова звучить на початку, а Потапа на фінальних титрах.

8. Всього одна серія “Слуга народу” обходиться його творцям в $90 тисяч.

9. Перша серія комедійного серіалу стала дуже успішною, ставши найбільш рейтинговим телевізійним продуктом осіннього сезону.

10. У планах творців “Слуга народу” зняти ще один сезон серіалу, але він почнеться з повнометражної стрічки.