Шерлок Холмс 21-го століття Бенедикт Камбербетч, який виконує головну роль в детективному серіалі “Шерлок, засмутив своїх фанатів натяком про закриття серіалу. Про це повідомляє видання Digital Spy.

Актор заявив, що не хотів би відмовлятися від ролі Шерлока в нових сезонах і з задоволенням продовжував би її грати. Але говорячи про 4-й сезон Камбербетч сказав приблизно наступне:

“Це може бути кінцем епохи, в усякому разі є таке відчуття. На даний момент серіал дійшов до тієї самої точки, після якої продовжувати його буде вкрай складно. Зараз ми створили щось закінчене, так що поживемо побачимо. Однак, сама думка про те, що я більше не зможу зіграти цю роль – нестерпна”.

І це зовсім не дивно, адже саме роль Шерлока принесла Бенедикту Камбербетчу всесвітню популярність.

Тим часом в Мережі популярністю користується трейлер четверного сезону серіалу “Шерлок”. Відео доволі коротке і як завжди залишає більше питань, ніж відповідей.

Що стосується виходу четвертого сезону на телеекрани, то тут є хороші новини. Зйомки стартували ще в квітні поточного року і робота над сезоном буде повністю закінчена до кінця 2017 року. Вихід серіалу, як і раніше, буде відбуватися на телеканалі BBC.