Стрічку Століття Якова” телеканал “1+1” зняв за однойменним романом українського прозаїка Володимира Лиса. Варто зазначити, що цей роман став лауреатом літературної премії “Коронація слова”. На телеканалі “1+1” прем’єра картини “Століття Якова” відбулася 30 вересня, фільм складається з 4 серій.

Роман “Століття Якова” був опублікований в 2010 році і відразу ж привернув до собе масу уваги. Він став переможцем престижної літературної премії “Коронація слова” і в підсумку бестселером. Картина розповідає про столітню історію одного поліського селянина Якова Меха, в якій чого тільки не було – від воєн і смертей, до зрад і любові. Книга з самого спочатку була гідна екранізації і ось компанія “1+1 медіа” зняла фільм, і він вийшов вартим уваги.

Роман "Століття Якова"

Роман “Століття Якова”

У головних ролях “Століття Якова” знялися актори: Якова Меха зіграло два актори – Роман Луцький (молодий герой) і Станіслав Боклан (літній герой), а також Олександр Печериця, Людмила Загорська, Андрій Самінін, Олександр Попов, Анна Топчій, Олег Примогенов, Наталя Доля та інші. Головним саундтреком фільму “Століття Якова” вибрали композицію групи “Океан Ельзи” – “Не йди”.

Дивіться онлайн 1 серію фільму “Століття Якова”:

Дивіться онлайн 2 серію фільму “Століття Якова”:

Дивіться онлайн 3 серію фільму “Століття Якова”:

Дивіться онлайн 4 серію фільму “Століття Якова”: