Телеканал “1+1” випустив нову 4-серійну мелодраму “Біженка“, прем’єра якої відбулася 25 вересня в 21:00. Випуском картини займалася студія “1+1 Продакшн”.

Серіал “Біженка” розповість телеглядачам історію молодої жінки-лікаря Надії, чия кар’єра йшла вгору, але з початком військових дій в її регіоні вона втратила все, що мала. Головна героїня готова почати своє життя з чистого аркуша і переїжджає в місто, де колись здобувала освіту. Там Надя зустрічає своїх старих друзів і навіть перше кохання, і всі хочуть їй допомогти. Але є одне але, переїхала вона не сама, а з 6-річною дитиною. Взяти дитину її попросила вмираюча бабуся і Надія вирішила допомогти хлопчикові знайти його далеких родичів на мирній землі. Але цей хлопчисько так прив’язався до головної героїні, що їй доводиться робити важкий вибір – йти однією або виховувати дитину.

У серіалі “Біженка” знялися актори: Ольга Гришина, Марк Дробот, Дмитро Гаврилов, Віталій Салій, Яна Соболевська та Дмитро Суржиков. Режисер серіалу – Вікторія Мельникова. Саундтрек до серіалу написав учасник українського проекту “Голос країни” Андрій Лучанко. Музику написав відомий композитор Руслан Квінта.

Дивитися онлайн всі серії серіалу “Біженка”:

Дивитися онлайн 1 серію мелодрами “Біженка”:

Дивитися онлайн 2 серію мелодрами “Біженка”:

Дивитися онлайн 3 серію мелодрами “Біженка”:

Дивитися онлайн 4 серію мелодрами “Біженка”: