На який фільм сходити в кінотеатр? Багато людей задаються цим питань щотижня, але в цей раз відповідь очевидна – на “Чудову сімку“! 22 вересня в український прокат вийшов новий вестерн Антуана Фукуа, який є ремейком “Чудової сімки” 1960 року. Оригінальну версію зняв режисер Джон Стерджес, в головних ролях зіграли актори Юл Бріннер, Стів Маккуїн, Чарльз Бронсон, Джеймс Коберн, Елай Воллак і Роберт Вон.

Але повернемося до ремейку 2016 року. У новинці зіграли такі актори: Дензел Вашингтон, Кріс Пратт, Ітан Хоук, Вінсент Д’Онофріо, Лі Бен-хон, Мануель Рульфо, Мартін Сенсмейер, Хейлі Беннетт і багато інших. Фільм “Чудова сімка” зняла студія Columbia Pictures, бюджет стрічки – $108 мільйонів. До слова, якщо вестерни вам не до душі, то в прокат також вийшли забавний мультфільм “Лелеки” і мелодрама “Світло між двох океанів”.

Антуан Фукуа вважається майстром бойовиків і трилерів, але у нього була мрія – зняти вестерн. Отримавши пропозицію зняти ремейк “Чудової сімки”, режисер був просто щасливий, адже тепер він міг проявити всю свою майстерність в новому жанрі. Варто відзначити, що навіть оригінальна версія вестерна по суті є ремейком, так як була знята за мотивами картини “Сім самураїв”.

Фільм розповість про жителів невеликого селища, які для захисту від бандитів наймають сімох незнайомців. Справитися їм доведеться з бандою жорстоких злочинців, що вже багато років нападають на будинки жителів селища.

Трейлер фільму “Чудова сімка” (2016):