Незабаром аналог серіалу “Слуга народу” може з’явитися і на американському телебаченні. Вся справа в тому, що компанія FOX вирішила придбати права на формат популярного українського серіалу, який належить “Кварталу 95”. На даний момент представники компаній готуються до підписання контракту.

У найближчому майбутньому, після залагодження всіх деталей, компанія Imagine планує почати виробництво подібного серіалу в США. Звичайно ж, він буде повністю американізований, але при цьому збереже сам формат проекту “Слуга народу”.

Цією гарною новиною поділився Володимир Зеленський на своїй сторінці в “Фейсбук”:

Варто відзначити, що це перший випадок, коли вітчизняний формат серіалу йде на експорт до Сполучених Штатів. В основному все навпаки – США постачають весь світ своїм контентом і форматами для різних телепроектів.

Нагадаємо, серіалу “Слуга народу” розповідає телеглядачам історію простого вчителя Василя Голобородька, який став президентом України. Він чесний, не корумпований, з хорошими манерами і цілями і, головне, він з народу. Серіал в гумористичній формі покаже всі складнощі, з якими йому доведеться зіткнутися на цій посаді.

На даний момент до випуску на телеекрани готується другий сезон серіалу “Слуга народу”.