Зйомки фільму “Форсаж 8” йдуть, а разом з ними потроху з’являються цікаві деталі нової частини бойовика. Слідом за постером фільму стало відомо, що в картині з’явиться актор Пол Уокер, без якого “Форсаж” навряд чи знайшов би таку популярність. До нещастя Уокер в 2013 році загинув у ДТП і його героя Брайана О’Коннора відтворять у фільмі за допомогою комп’ютерної графіки. Про це повідомляє сайт Master Herald.

Офіційний постер фільму

Офіційний постер фільму “Форсаж 8”

Для відтворення героя Пола Уокера у фільмі буде задіяна не тільки комп’ютерна графіка, але й кадри з попередніх частин “Форсажу”. Також в деяких сценах героя О’Коннора зіграє один з братів Уокера, який вже заміняв його у сьомій частині “Форсажа”.

Кіностудія Universal Pictures дану інформацію ще не підтвердила, чого не можна сказати про Віна Дізеля. Актор заявив, що Уокер не був би в захваті, якби після його загибелі епоха “Форсажу” підійшла до кінця. Тому 7-а частина стрічки, де Пол частково встиг знятися, була на думку Дизеля спадщиною Уокера, а 8-а частина стане привітом від нього всім фанатам франшизи.

Нагадаємо, актор Пол Уокер загинув у листопаді 2013 року в результаті автомобільної аварії. Він знявся в 6 частинах “Форсажу” і частково в 7-й частині, де його в деяких сценах дограв рідний брат.

Фільм “Форсаж” є найприбутковішим проектом для кіностудії Universal Pictures. Всі 7 частин картини зібрали в прокаті в цілому понад $2,3 мільярди, найбільшу лепту в цю суму вніс “Форсаж 7”, заробивши $1,5 мільярда.