Осінь – це час змін, і особливо це стосується розважальних проектів на телебаченні. На телеканалі “1+1 в цей період вийде безліч цікавих шоу, одним з яких стане новий сезон “Розсміши коміка“. Гумористи знову отримають шанс прославитися на всю країну і виграти 50 тисяч гривень.

Але на цей раз проект “Розсміши коміка” вийде злегка в оновленому форматі, до шоу приєднався новий ведучий – Ігор Ласточкін. Цей гуморист знайомий українській публіці за своїми виступами в КВН, де він капітан команди “Збірна Дніпра”, а також він є членом журі в “Лізі Сміху”. Але і це далеко не всі його заслуги, Ігор ще й актор в популярному скетч-шоу “Країна У” на телеканалі ТЕТ.

Ігор Ласточкін - новий ведучий шоу

Ігор Ласточкін – новий ведучий шоу “Розсміши коміка”

У новому сезоні “Розсміши коміка” на глядачів чекає безліч дуже сильних коміків, стендаперов і багатьох-багатьох інших гумористів. Шоу ще славиться і тим, що на нього можуть приходити люди різних вікових категорій, на сцену вийде і 17 річний учасник і 60-річна бабуся. Так що шанси прославитися і заробити є у всіх.

Нагадаємо, за правилами проекту “Розсміши коміка”, учасникам потрібно розсмішити двох досвідчених гумористів – Володимира Зеленського та Євгена Кошового. Як тільки один з них засміється – учасник відразу ж отримує певну суму і проходить в наступний раунд. Всього в проекті 5 раундів, кожен по 60 секунд.

Дивіться шоу “Розсміши коміка” на телеканалі “1+1” з 17 вересня, початок трансляції о 18:30.