Цієї неділі, 15 листопада, в ефірі телеканалу “1+1” був показаний вже шостий випуск дитячого талант-шоу “Маленькі гіганті (“Маленькие гиганты”). Кожен новий епізод передачі стає все напруженіше попереднього, а обдаровані діти з усіх куточків України просто вражають своїми талантами.

Новий випуск порадував глядачів вокалом, хореографією, а також оригінальним жанром. За право вийти до наступного туру і продовжити участь у шоу змагалися команди Володимира Горянського, Володимира Дантеса та Ірми Вітовської. Майстерність учасників оцінювали не менш знамениті судді, а саме Олена Шоптенко, Наталя Могилевська та Юрій Горбунов. Завдання у суддів як завжди була дуже складним, по достоїнству оцінити виступ кожного з учасників і не допустити помилки, адже вона може поставити всю команду під загрозу.

Перше місце в 6-му випуску посіла команда Володимира Дантеса, друге місце, на думку суддів, заслужила команда Ірми Вітовської, ну а команда Володимира Горянського, зовсім небагато відставши за балами від “срібла”, посіла третє місце.

Але цей випуск не обмежився лише виступом дітей, адже для додаткових балів їм на допомогу вийшли їхні зіркові наставники, для показу спільного номера. Чого тільки не зробиш заради перемоги своєї команди.

Дантес і Катя Бойко співали знамениту пісню “Let it be”, Горянський і Єва Коцюба здивували всіх сучасною інтерпретацією “Червоної шапочки”, а Вітовська в образі Мері Поппінс станцювала зі своєю командою.

Після виставлення додаткових балів команди залишилися на тих же позиціях і таким чином у фіналі за перемогу в шоу посперечаються команди Володимира Дантеса та Ірми Вітовської.

Фінальний випуск талант-шоу “Маленькі гіганти” буде показаний на телеканалі “1+1”, 22 листопада в 21:00.