16 листопада в ефірі телеканалу “1+1” буде показана перша серія політичного комедійного серіалу “Слуга народу“. Окрім зірок зі “Студії “Квартал 95“”, які й знімають дану картину, у записі взяли участь ще й відомі українські музиканти, але лише в ролі авторів саундтреків.

Записати заголовну пісню довірили відомому українському композитору Дмитру Шурову. Музикант підійшов до справи дуже серйозно і хотів створити таку пісню, яка б просто ідеально підійшла до цього серіалу, але в теж час могла бути оцінена і як окрема композиція. На це його надихнули саундтреки до таких серіалів як: “Справжній детектив”, “Клан Сопрано” і “Підпільна імперія”.

А ось титри серіалу йтимуть під звуки популярного колективу Потап і Настя. Як заявив Олексій Потапенко, він же Потап, саундтрек повністю підходить під ідею і тематику серіалу “Слуга народу”. У пісні чітко дають зрозуміти, що нарешті не народ служить державі, а держава народу. Подивившись всього невеликий уривок однієї серії серіалу, Потап був настільки захоплений їм, що створив цю пісню дуже швидко і легко.

Нагадаємо, серіал “Слуга народу” розповість телеглядачам про те, як простий сільський вчитель історії стане Президентом України. Головні ролі в серіалі зіграють артисти з “Кварталу 95”, а також безліч інших відомих людей.

Буквально за пару тижнів до прем’єри в Мережу потрапив вірусний ролик, де Володимир Зеленський в ролі вчителя грубо виражається у бік влади і в цілому політики. За лічені хвилини це відео облетіло весь інтернет і на даний момент його подивилися вже понад 3,6 млн разів.