Новий сезон почався на “1+1” і приніс він безліч нових та оновлених проектів. Одним з них є гумористично-новинне шоу “ЧистоNews“, яке через три місяці перерви знову виходить в ефір в оновленому форматі. Перший випуск був показаний 5 вересня і тепер його можна подивитися онлайн на сайті “Епізод”.

Темами для обговорення в 286 випуску “ЧистоNews” стали різні події в Україні, але особливо варто виділити кілька. По-перше, день народження гривні, а по-друге Михайло Саакашвілі. Губернатор Одеської області прийшов в гості до Володимира Зеленського та Валерія Жидкова, щоб розповісти про своє життя і прокоментувати безліч цікавих новин, в тому числі пов’язаних з його заправленою в носок штаниною. Політик з задоволення розповів цю кумедну історію і заспокоїв тисячі телеглядачів, яких не один місяць хвилювало це “серйозне” питання.

Ведучі вирішили перевірити відомого грузина на знання української культури, запитали про найважливіших жителів України і дізналися, чому він переїхав жити в намет на трасу Одеса-Рені. Загалом, нудьгувати не доведеться, тому що передача вийшла дуже весела.

Дивіться онлайн перший випуск нового сезону шоу “ЧистоNews” на “1+1” за 05.09.2016: