У середу, 7 вересня, на телеканалі “1+1” стартує показ другого сезону популярного проекту “Поверніть мені красу“. Цього разу багато жінок знову зможуть отримати шанс не тільки змінити недоліки своєї зовнішності, але і повністю змінити своє життя на краще. У цьому учасницям проекту допоможуть кращі фахівці своєї справи.

У команду проекту “Поверніть мені красу 2” входять наступні експерти: Ростислав Валіховский і Дмитро Слоссер (кращі пластичні хірурги Європи), Олена Любченко (психолог) і Андре Тан (дизайнер).

Як заявив популярний український дизайнер Андре Тан:

“Щоб не відбувалося в нашому житті, головне пам’ятати одне – все погане проходить рано чи пізно. Саме в цьому і головна якість другого сезону проекту” Поверніть мені красу “, який допоможе нашим героїням та дасть їм зрозуміти, що все обов’язково завершиться happy end” .

Телеглядачі зможуть побачити 13 епізодів проекту “Поверніть мені красу”, в яких їх буде чекати 13 неймовірних історій учасниць. Для кожної з них цей проект став останнім шансом для виправлення свого життя, і він направив їх в сторону щастя.

Дивіться першу частину програми “Поверніть мені красу 2” на телеканалі “1+1” вже в цю середу, 7 вересня, о 22:00.

Нагадаємо, сьогодні, 5 вересня, на “1+1” стартує показ оновленого гумористичного шоу “ЧістоNEWS”, початок трансляції о 20:30.