Всі шанувальники проекту “Супермодель по-українськи знають, що по закінченню кожного тижня учасниць чекає аналіз від експертів і як результат – довгий коридор з двома дверима. Перші двері “радості”, другі – “засмучення”. Раніше всі учасниці, які заходили в другі двері відразу ж покидали реаліті-шоу, але в третьому сезоні все стало інакше. Вся справа в тому, що вже в першому епізоді в другій кімнаті виявилося дві номінантки на виліт…

Таким досвідом поділилася Віка Глоба, яка після невдалого тижня виявилася на волосині від вильоту і потрапила в другу кімнату. На її подив, там була не тільки вона, також в цій кімнаті знаходилася Юлія Щедріна. Дівчата думали, що раз вони потрапили туди удвох, то і шоу покинуть разом, але ведуча “Супермодель по-українськи 3” Алла Костромічова пояснила їм нові правила проекту. Як виявилося, тепер двох номінанток на виліт чекає “битва за життя” і за підсумками цього конкурсу одна з них покине шоу.

На жаль, навіть ці правила були переглянуті після першої “битви за життя”. Обидві моделі так погано себе показали, що ведуча прийняла рішення прибрати їх обох з “Супермодель по-українськи”.

Новий епізод “Супермодель по-українськи 3” покажуть в п’ятницю, 9 вересня, о 19:00 на “Новому каналі”.

Дивіться онлайн другий випуск шоу “Супермодель по-українськи 3” за 02.09.2016: