В ефір телеканалу СТБ вийшов другий випуск популярного українського шоу “Х-фактор-7, в якому талановиті співаки продовжили боротьбу за квиток на велику сцену. У сьомому сезоні судді знову мають право натиснути на “Золоту кнопку” і у випуску за 3 вересня вони ним скористалися і відправили учасника до фінального етапу відбору.

Однією з найяскравіших учасниць другого випуску стала Діана Хома. Дівчина заїкається з ранніх років, і ніхто не знав чи зможе вона заспівати. Молода вокалістка так вразила суддів, що вони почали ділитися з нею історіями про свої комплекси, зокрема це стосується Костянтина Меладзе.

Також телеглядачі змогли побачити автора знаменитої композиції “Белая стрекоза любви”, за допомогою якої колись прославилася група Quest Pistols. Цю пісню написав Коля Воронов. Варто зазначити, що серед суддів проекту знаходиться Антон Савельєв, якої раніше був лідером групи “Квест Пістолс”.

Але хто ж натиснув на “Золоту кнопку” і який учасник відправився до фінального етапу?

На сцену “X-фактор-7” вийшов хлопчина з Санкт-Петербурга – Костя Бітеєв. Він заспівав романтичну пісню “Щічки”, яку написав для своєї колишньої дівчини. Ця пісня і сам виступ Костянтина так сподобався Меладзе, що він навіть натиснув на “Золоту кнопку”. Це говорить про те, що Бітеєв відправляється відразу на фінальне випробування в тренувальному таборі.

А також дивіться онлайн інші цікаві моменти шоу “X-фактор-7” за 03.09.2016: