Церемонія вручення престижної музичної премії MTV Video Music Awards 2016 виявилася зоряним часом для співачки Бейонсе. Вона не тільки перемогла в 8 номінаціях, а й встановила рекорд, ставши лідером за кількістю нагород. На даний момент у Бейонсе 21 премія MTV VMA. Раніше на першому рядку даного рейтингу перебувала Мадонна (20 нагород). Також співачка відзначилася ще одним рекордом, випередивши Леді Гагу за кількістю нагород за одну церемонію.

6 з 8 нагород дісталися Бейонсе завдяки її кліпу на композицію Formation (альбом Lemonade). Цей кліп став “Кращим відео року”. Відзначився і кліп на композицію Hold Up, він став “Кращим відео серед співачок”.

Кращим чоловічим відео на MTV VMA 2016 вибрали кліп Келвіна Гарріса і Ріанни на пісню This Is What You Came For. Дрейк отримав премію за кращу хіп-хоп відео (Hotline Blind), а Twenty one pilots – за кліп в жанрі рок (Heathens).

Нагадаємо, на телеканалі “1+1” був показаний унікальний концерт групи “Океан Ельзи”. Подивитися онлайн його можна на сайті “Епізод”.