В ефірі телеканалу “1+1” четвертого вересня відбудеться прем’єра 4-серійної мелодрами “Чудо за розкладом“, початок показу о 21:00. Виробництвом картини займалася студія Sister’s Production.

Серіал розповість про молоду і красиву дівчину Вероніку, яка потрапила в автомобільну аварію і з тих пір вона прикута до інвалідного крісла. Ці події загнали її в депресію і з кожним днем вона все менше вірить у те, що одного разу знову стане на ноги.

Кадр з серіалу "Чудо за розкладом"

Кадр з серіалу “Чудо за розкладом”

Все що може відвернути її від цього стану – улюблене хобі. Вероніка обожнює астрономію і з нетерпінням чекає настання дуже рідкісного природного явища – зіткнення комет в сузір’ї Волосся Вероніки. Одного разу дівчина випадково знайомиться з Андрієм, він молодий і досить успішний бізнесмен. Андрій починає все частіше провідувати її і намагається всіляко підштовхнути її до боротьби з недугою.

Незабаром вони закохуються один в одного, і Андрій навіть йде від своєї нареченої. Але цій парі належить ще пройти через безліч проблем на шляху до щастя…

У головних ролях серіалу “Чудо за розкладом” зіграли відомі актори: Катя Молчанова, Сергій Стрельников, Дмитро Лаленков, Інна Мірошниченко, Остап Ступка, Ганна Варпаховська, Тарас Денисенко та Володимир Горянський. Режисер – Ірина Громозда. Прем’єра серіалу відбудеться 4 вересня 2016 року, о 21:00.

Нагадаємо, стартували зйомки другого сезону серіалу “Слуга народу”.