У четвер, 25 серпня, на телеканалі “1+1” був показаний документальний фільм про реальну історію України – “Україна. Повернення своєї історії“. Подивитися онлайн кіно можна на сайті “Епізод”.

Ця стрічка особлива, адже вона поєднує в собі розслідування, документальні кадри і наукові дослідження. Творці картини спробували показати жителям України і всім телеглядачам, ту історію країни, яку століттями намагалися приховати, спотворити і викорінити. Саме цим і унікальний проект “1+1”, адже він відкриває очі і повертає українцям їх історію.

Дивитися онлайн першу частину документального фільму телеканалу “1+1” – “Україна. Повернення своєї історії”, за 25.08.2016:

Автором фільму є Акім Галімов.

Дивитися онлайн другу частину документального фільму телеканалу “1+1” – “Україна. Повернення своєї історії”, за 25 серпня 2016 року:

“Українцям треба показати правдиву історію України, розповісти про її розвиток починаючи з часів Київської Русі”, – заявив Галімов.

Дивитися онлайн третю частину документального фільму телеканалу “1+1” – “Україна. Повернення своєї історії”, за 25.08.2016:

Нагадаємо, група “Океан Ельзи” дала незабутній концерт в Дніпрі, який тепер можна подивитися онлайн.