Наступного четверга, 25 серпня, в ефір “Нового каналу” вийде унікальне шоу, яке отримало назву “Кохання на виживання“. Його учасники пройдуть неймовірні екстремальні випробування, безліч перевірок, побутових сцен і в підсумку зможуть не тільки зміцнити свої відносини, але також виграти 100 тисяч грн. на весілля своєї мрії.

Керує проектом Лора Мальцева, яка вважає, що пора додати змін в наше життя. “Люди зазвичай одружуються і відразу їдуть у весільну подорож. Ми перевернемо все з ніг на голову і відправимо закоханих в екстремальну подорож до Таїланду ще до весілля”, – заявила Мальцева. Саме в цій подорожі пари і зможуть перевірити міцність своїх стосунків.

Незвичайне шоу повинен вести незвичайний ведучий і це Даніель Сален. Цей високий хлопець родом з Одеси, але в ньому є ліванське коріння. Чого з ним тільки не відбудеться протягом шоу… Близько 10 разів він потрапить до лікарні, зламає ногу, підхопить бангкокський грип, отримає отруєння від укусу павука і сарани і багато-багато іншого. Ну і, звичайно ж, зробить собі нові татуювання, яких у нього і так хоч відбавляй.

Даніель Сален

Даніель Сален

Зйомки шоу "Кохання на виживання"

Зйомки шоу “Кохання на виживання”

Але повернемося до головного призу шоу “Кохання на виживання” – 100 тис. Грн. Ці гроші розбиті на 5 частин і лежать в 5 скриньках. Будь-яка з пар учасників може виграти всю суму, але для цього вони повинні успішно пройти 5 випробування, а саме: перевірка на уважність, “скелети в шафі”, екстремальне, побутове та сімейно-етнічне. За кожне пройдене випробування дається 1 ключ, який відкриє одну з скриньок.

Кадр з шоу "Кохання на виживання"

Кадр з шоу “Кохання на виживання”

За заявою Лори Мальцевої, до кінця проекту учасників цікавить вже не виграш, а той факт, чи варто їм бути разом. Протягом шоу вони настільки оголюють свої душі, що відкривається занадто багато особистих секретів…

Не пропустіть першу серію шоу “Кохання на виживання” на “Новому каналі” 25 серпня.