Зйомки другого сезону політичної комедії “Слуга народустартували ще 13 серпня, але відомо про це стало тільки через пару днів. Але це не єдина радісна новина, адже його творці вирішили паралельно знімати і повнометражний фільм. Обидва продукти будуть показувати на телеканалі “1+1”. Як і раніше, розробляє цей популярний проект не менш популярна команда Студії “Квартал 95”.

Перші кадри нового сезону були зняті в Києві на Центральному З\Д вокзалі. За сюжетом, чесний президент Василь Голобородько відправляється в робочу поїздку по містах України, що викликає великий інтерес з боку ЗМІ. Варто також відзначити, що всі представники ЗМІ, які беруть участь в зйомках цього епізоду, це реальні українські журналісти.

Старт зйомок нового сезону серіалу “Слуга народу” прокоментував і його головний актор Володимир Зеленський:

“Новий сезон серіалу знімається з тієї причини, що він цікавий не тільки нам, а й телеглядачам. При цьому його дивляться не тільки в Україні. По суті, “Слуга народу”- це саме те, чого хотіли б мільйони жителів України, адже вони хочуть вірити в порядних політиків і перемогу над корупцією. Ми з нею боремося тими методами, які є в нашому розпорядженні, і поки що це кіно”.

Дата виходу серіалу і повнометражного фільму в ефір телеканалу “1+1” поки що невідома.

 

Новый образ😜 как вам? #слуганарода2 #СтудияКвартал95 #Квартал95

Фото опубликовано Слуга Народа (@sluga95) 

#слуганарода2 #СтудияКвартал95 #Квартал95

Фото опубликовано Слуга Народа (@sluga95)