Один з найбільш очікуваних фільмів 2016 року “Загін самогубців” був тепло зустрінутий глядачами, але не критиками. Рецензії вийшли досить середніми, що, ймовірно, вплинуло і на касові збори стрічки. У другі вихідні вони впали відразу на 67.3%, що є одним з найбільших спадів в історії екранізації коміксів. Подібна ситуація була хіба що з картиною “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”, спад яких склав 69%.

Незважаючи на це, фільм Девіда Ейера продовжує лідирувати на батьківщині в США, де за другі вихідні він зібрав $43 мільйони. В цілому світові збори картини склали $465 млн, при бюджеті в майже $223 мільйони.

На другому рядку опинився дорослий мультфільм з рейтингом R – “Повний расколбас“. За свій перший уїк-енд він зібрав в США $33 млн. І це при тому, що його бюджет склав лише $19 млн. Так що цей мультфільм вже заздалегідь можна вважати неймовірно успішним проектом.

Замикає трійку лідерів минулого уїк-енду дитячий фантастичний фільм “Піт і його дракон“. Його збори склали $21.5 млн, бюджет картини також виявився досить скромним – $65 млн. Так що він вже точно, як мінімум, відіб’є вкладення.

Нагадаємо, на початку серпня розпочався показ смішного сімейного мультфільму “Секрети домашніх тварин”.