Влітку 2016 року стартували зйомки нового українського серіалу виробництва телеканалу “1+1” – “Село на мільйон“. Виробництвом комедійного багатосерійника займається “1+1 Продакшн”, прем’єра намічена на найближчу осінь. Перший сезон серіалу буде складатися з 12 серій.

Про що серіал “Село на мільйон”? Це адаптація популярного хорватського формату “Kud Puklo Da Puklo”. Сюжет дуже цікавий і смішний: 3 коваля Тимур, Коля і Катя отримують величезну спадщину від свого дідуся. Щоб отримати цю спадщину, яке дорівнює 1 мільйону євро, їм потрібно виконати, здавалося б, просту умову – переїхати зі своїх великих міст в невелике село на Закарпатті. У цьому селі герої серіалу повинні прожити 1 рік і за цей час не залишати його більш ніж на добу. Якщо умова буде виконана всіма героями – на їх рахунок буде зараховано €1 мільйон.

Кадр із серіалу

Кадр із серіалу “Село на мільйон”

Якщо ж хтось з них не виконає умову, то гроші перейдуть у розпорядження села, а якщо бути точнішим, то сільському голові Івану. Так що поки герої намагаються протриматися в селі, Івана хочуть змінити на посту сільського голови його конкуренти.

Серіал в основному знятий українською мовою, а трудиться над ним інтернаціональна команда. Режисер – Бата Недич. У головних ролях серіалу “Село на мільйон” знялися актори: Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Анна Кошмал, Євген Капорін, Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Володимир Задніпровський, Марк Дробот і багато інших.

Зйомки серіалу

Зйомки серіалу “Село на мільйон”