Продавати одну із самих очікуваних книг сучасності почали саме сьогодні, 31 липня, в Британії, опівночі, за місцевим часом. Сам вихід книги також наповнений певною містичністю, що дуже подобається фанатам “поттеріади”.

Напередодні виходу 8 частини про Гаррі Поттера, в театрі Palace Theater в Лондоні показали спектакль за сюжет цієї книги. Авторка звернулася до всіх глядачів з проханням зберегти подробиці сюжету у таємниці, але для “поттерозалежних” це було нереально. Тому в ЗМІ вже з’явилась деяка інформація про сюжет 8 частини книги про Гаррі Поттера.

Так, стало відомо, що головним героєм книги стане син Гаррі, а йому самому вже 40 років і він працює в Міністерстві магії. Також в сюжеті книги будуть згадуватися й діти Рона і Герміони, а також Драко Мелфоя.

У Британії оголосили дату виходу нової книги про Гаррі Поттера.

Фанати саги про Гаррі Поттера просто “атакували” центр Лондона та магазин Waterstones на Піккідалі, але при цьому підійшли до справи досить креативно: переодягнулись в шкільну форму Хогвартса, відьом, чаклунів та магічних істот й пришли купити книгу.

Нова книга про Гаррі Поттера. Лондон, магазин Waterstone’s

Нова книга про Гаррі Поттера. Лондон, магазин Waterstone’s (nc4.info)

Як повідомили представники Джоан Роулінг, електронна версія книги вже є в Інтернеті.

Зазначимо, що нова книга “Гаррі Поттер і прокляте дитя” вже встановила рекорд за попередніми замовленнями в США, обійшовши за всіма показниками, попередню книгу “Гаррі Поттер і дари смерті” (2007 року).