У столиці України стартували зйомки серіалу “Нитки долі“, який є українською адаптацією популярної корейської драми “Туфелька для Попелюшки”. Даним проектом займається ТК “Інтер” і FILM.UA, які планують зняти 40 серій.

У головних ролях серіалу “Нитки долі” знімуться як молоді українські актори, так і досвідчені майстри своєї справи: Міла Савицька, Денис Васильєв, Євгенія Розанова, Ганна Адамович, Олег Гаас, Ольга Сумська, Дмитро Суржиков, Валерій Афанасьєв, Віктор Сарайкін та Олеся Жураковська . Режисер – Олександр Тименко.

Стартували зйомки серіалу

Стартували зйомки серіалу “Нитки долі”

Головні герої серіалу – рідні сестри. Батьки дівчаток померли, після чого їх взяли в різні сім’ї і дороги сестер надовго розійшлися. Одна сестра (Катерина) жила в багатстві, а інша (Ольга) в бідності і через довгі роки доля знову їх звела, але вже як суперниць…

Після аварії Оля втрачає пам’ять, а водій не бажаючи потрапляти за ґрати бере її до себе в сім’ю і дає їй нове ім’я. Через роки доля зводить сестер, вони закохані в одного чоловіка, але не впізнають одна одну. Життя підготувало для них безліч випробувань.

Зйомки серіалу

Зйомки серіалу “Нитки долі”

Зйомки серіалу “Нитки долі” будуть проходити до жовтня 2016 року.