Прем’єра 24-го фільму про суперагента Джеймса Бонда “Спектр” відбулася 26 жовтня 2015 року. З того моменту картина не тільки впевнено йде в прокаті, але й б’є рекорди. Творці стрічки заявили, що постановочний вибух засекреченої бази у фільмі був сертифікований Книгою рекордів Гіннеса. Вибух встановив рекорд, ставши найбільшим постановочним вибухом в історії кінематографії. Сертифікати від головного постановника ефектів нової частини Бондіани Кріса Корбаулда були вручені акторам і продюсерам картини.

Сучасний агент 007 - Деніел Крейг

Сучасний агент 007 – Деніел Крейг

Постановка цього грандіозного вибуху знімалася недалеко від марокканського міста Ерфуд. Для його реалізації піротехнікам знадобилася неймовірна кількість пального та вибухівки, а саме 33 кг вибухової речовини та понад 8400 літрів пального.

Нагадаємо, нова частина Бондіани “Спектр” вийшла в кінопрокат 26 жовтня. Бондіана є франшизою, яка розповідає про неймовірні пригоди агента 007 на ім’я Джеймс Бонд. Фільми засновані на романах відомого англійського письменника Яна Флемінга. У самій першій частині про Джеймса Бонда, знятої ще в далекому 1962 році, роль агента 007 зіграв Шон Коннері. Крім Коннері в різні часи спецагента грали також такі відомі актори як: Роджер Мур, Тімоті Далтон, Пірс Броснан і, звичайно ж, нинішній Джеймс Бонд – Деніел Крейг.