Відоме американське видання Forbes опублікувало список найбільш високооплачуваних знаменитостей. Лідером рейтингу стала Тейлор Свіфт, прибуток якої за 2015 рік склав $170 мільйонів. Журнал відмічає, що співачці вдалося за декілька років перетворитися на справжню поп-ікону. Головним джерелом прибутку Свіфт став концертний тур “The 1989 World Tour”, з яким виконавиця виступала в США, Японії і багатьох європейських країнах.

Другий рядок рейтингу зайняли хлопці з One Direction. Учасники британського колективу зуміли заробити за рік $110 мільйонів. За ними йде популярний письменник Джеймс Паттерсон, який збагатився на $95 мільйонів.

Четвертий в рейтингу – телеведучий  Доктор “Філ” Макгроу, чий доход склав $88 мільйонів. П’ятірку найбільш оплачуваних знаменитостей замкнув Кріштіану Роналду. Нагадаємо, що футболіст “Реала” зовсім нещодавно став чемпіоном Європи. У фіналі турніру його Португалія обіграла французів з рахунком 1:0. Сам Роналду в цьому матчі отримав неприємну травму і був вимушений покинути поле вже на 25-й хвилині.