Біографічна стрічка “Голос вулиць” (оригінальна назва “Прямо з Комптона” \ “Straight Outta Compton”) стартувала в кінотеатрах Сполучених Штатів Америки ще 11 серпня і з того моменту стала в один ряд з найуспішнішими фільмами, заснованими на музичній історії. Незважаючи на свій досить скромний бюджет в $28 мільйонів, фільм зібрав у прокаті вже майже $200 мільйонів, при цьому стрічка була показана ще не у всіх країнах, де запланована прем’єра. Картина розповідає про нелегкий творчий шлях головних учасників культової американської групи NWA (Niggaz With Attitudes \ “Ніггери з думкою”), серед яких такі легенди репу як Dr. Dre, Ice Cube та Eazy-E. Менеджером групи був Джеррі Хеллер.

DJ Yella, Ice Cube, MC Ren, Dr. Dre. У нижньому ряду актори які грають легендарних реперів у фільмі.

DJ Yella, Ice Cube, MC Ren, Dr. Dre. У нижньому ряду актори які грають легендарних реперів у фільмі.

Саме екс-менеджеру NWA Хеллеру і не сподобався фільм, вірніше навіть не сам фільм, а те, як його зобразили в ньому. На думку Хеллера творці фільму обмовили його звинувативши у розпаді музичного колективу, з чим він, ясна річ, зовсім не згоден. Тепер менеджер намагається через суд компенсувати собі моральний збиток, адже, на його думку, чим популярніше стає фільм, тим більше страждає позивач якого оговорили і принизили. Від творців картини Хеллер вимагає $110 тисяч.

Довідка. Група NWA існувала з 1986 по 1991 рік, за цей час репери встигли випустити 3 платинових альбоми. Розпалася група через внутрішніх конфлікти, після яких спочатку NWA покинув Ice Cube, а потім Dr. Dre. Причиною конфліктів стали постійний сварки членів колективу з Eazy-E, який у 1995 році помер від СНІДу. Саме Еріка “Eazy-E” Райта багато хто вважає хрещеним батьком гангста-репу.