Новий 60-серійний драматичний серіал “Центральна лікарнязнімався компанією “1+1 Продакшн”. Його прем’єра відбулася 4 липня і перші дві серії показали високий рейтинг і частку. Рейтинг серіалу, за підсумками 2-х серій, склав 4.6 відсотка, частка – 15.8 відсотка (вік від 18 до 54 років, по всій Україні).

Отримані дані підтверджують той факт, що в понеділок, серіал “Центральна лікарня”, був найпопулярнішим ТВ продуктів на всьому телебаченні України. Його відрив від найближчих переслідувачів дуже великий.

“1+1” зібрав найбільшу частку 4.07.16 після двох серій “Центральної лікарні”

Це далеко не перший серіал виробництва “1+1 Продакшн”, який користується величезним успіхом. Раніше були показані дуже якісні і популярні багатосерійники, такі як: “Хазяйка”, “Все одно ти будеш мій” та “Останній москаль 2”. Крім цього, перший сезон “Останній москаль” став ще й найпопулярнішим ТВ продуктом останніх років на українському телебаченні.

Нагадаємо, серіал “Центральна лікарня” – це драматична стрічка, що складається з 60 серій. Вона розповість про непросту долю хірургів з маленького містечка, одним з яких є Маргарита Сергіївна. Все змінюється в той момент, коли в місто приїжджає лікар Рустам. Їх пов’язують старі романтичні стосунки.

Серіал “Центральна лікарня” транслюється на телеканалі “1+1” з понеділка по четвер о 21:45.

Дивіться 1 і 2 серію серіалу “Центральна лікарня” онлайн: