Одним з ведучих автомобільного-шоу Top Gear є відомий актор Метт ЛеБлан, який прославився завдяки серіалу “Друзі”. За даними The Daily Mail, ЛеБлан зовсім незадоволений роботою свого колеги Кріса Еванса, який є головним ведучим “оновленої” версії шоу. Актор збирається покинути передачу, якщо продюсери не звільнять Еванса.

Видання стверджує, що ЛеБлан вважає ставлення Еванса до персоналу Top Gear “скотським” і не може з ним працювати. Заява та вимога Метта ЛеБлана ставить продюсерів Top Gear в складне становище, так як новий сезон передачі стартує вже у вересні. Можливо, через обстановку в колективі продюсери вирішать знову замінити весь склад ведучих або ж піде хтось один. В BBC на даний момент ніяк не коментують ситуацію, що склалася.

Кріс Еванс і Стіг

Кріс Еванс і Стіг

“Оновлений” сезон автомобільної передачі Top Gear стартував 29 травня поточного року. У новому сезоні з’явився оновлений склад ведучих, який очолив Кріс Еванс. З самого першого епізоду фанати шоу стали критикувати Еванса, за його бажання копіювати манеру спілкування і повадки легендарного Джеремі Кларксона.

Нагадаємо, Джеремі Кларксон, Джейсон Мей і Річард Хаммонд покинули проект після того, як Джезза побився з одним з продюсерів шоу. BBC вирішила не продовжувати контракт з Кларксоном, що спровокувало звільнення інших ведучих.