Щороку на простір українського телебачення виходять по кілька нових шоу для талантів, але от невдача, діти в них не можуть брати участі. Все через обмежень за віком, практично в кожній такій передачі обмеження для учасників 16+. Однак телеканал “1+1” виправив цю несправедливість. Нове шоу на телеканалі створено спеціально для юних талантів і називається “Маленькі гіганти“.

Для участі в проекті були запрошені діти, що володіють екстрасенсорними навичками, які вміють показувати фокуси, танцювати, співати або ж володіють якимись спортивними даруваннями.

Вперше подібний проект з’явився в Мексиці, після чого успішно був адаптований у таких країнах як Португалія, Еквадор, Іспанія, Чилі і Перу. Тепер і у нас вирішили українізувати дане шоу і дати можливість талановитим дітям проявити себе.

Представники телеканалу “1+1” пояснили рішення створення такого проекту в Україні тим, що дитяче шоу “Голос країни. Діти” мало колосальний успіх, а за статистикою воно навіть удвічі обігнало за рейтингом шоу “Голос”, де брали участь тільки дорослі.

Суддями проекту є знамениті представники українського шоу-бізнесу: відомий телеведучий і актор театру і кіно Юрій Горбунов, народна артистка Наталія Могилевська і відома хореограф, а також 2-разова чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко.

Склад наставників складається також з зірок: народний артист України Володимир Горянський, співачка Настя Каменських, співак і телеведучий Володимир Дантес, телеведуча і зірка театру і кіно Ірма Вітовська, учасниця гурту “Время и Стекло” Надія Дорофєєва, а також телеведуча Ольга Фреймут.

Талант-шоу “Маленькі гіганти” транслюється на телеканалі “1+1” щонеділі о 21:00.