Головні актори серіалу “Гра престолів завжди отримували великі гонорари, але в наступних двох сезонах вони значно зростуть. Йдеться про 7-й і 8-й сезони культової саги, адже її творці вже підтвердили те, що вони будуть зняті. Дані про заробітні плати головних героїв “злило” видання The Hollywood Reporter.

Гонорари піднімуть лише найголовнішим акторам, вони будуть трохи відрізнятися, але в цілому сума складе понад півмільйона доларів за 1 епізод. Хто входить в цей список головних героїв “Гри престолів”: Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланністер), Кіт Херінгтон (Джон Сноу), Емілія Кларк (Дейенеріс Таргаріен), Ніколай Костер-Вальдано (Джейме Ланністер) та Ліна Хіді (Серсея Ланністер).

Як тільки ці контракти вступлять в силу, актори “Гри престолів” можуть стати лідерами на кабельному ТБ за гонорарами. Однак, творці картини додали, що підвищені зарплати не говорять про те, що їхні персонажі зможуть дожити до останнього епізоду стрічки.

Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланністер)

Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланністер)

Що стосується минулих гонорарів акторів “Гри престолів”, то вони були набагато скромніші. Спочатку їм платили по $100-150 тисяч за кожен епізод, після чого вони зросли до $300 тис.

На даний момент на телеканалі HBO виходять останні епізоди 6-го сезону фантастичної драми. Фінальний епізод шостого сезону буде показаний 26 червня та стане найдовшим в історії серіалу, його довжина складе 69 хвилин.