Прем’єра серіалу “Центральна лікарня відбудеться 4 липня о 21:15. Виробництвом українського багатосерійника займається “1+1 Продакшн”. Серіал складатиметься з 60 серій і розповість глядачам драматичну історію людських відносин.

“Центральна лікарня” – це серіал про відносини між людьми, коли люди тікають від своєї любові і пізніше знову хочуть її повернути. Картина розповість про вміння прощати, про вибір, який інколи дуже складно зробити.

Серіал розповість про центральну лікарню невеликого містечка, де працює дуже досвідчений і талановитий лікар Маргарита Сергіївна (Ольга Гришина). Одного разу, в цю лікарню приїжджає відомий хірург на ім’я Рустам (Ахтем Сеітаблаєв) і ця подія багато що змінює. Багато років тому Рустам і Маргарита зустрічалися, але з тих пір багато води утекло.

Режисер “Центральної лікарні” – Віра Яковенко. Саундтрек написав Руслан Квінта.

Серіал знятий дуже масштабно і реалістично. Зйомки відбувалися у величезному павільйоні на 1.3 тисячі квадратних метрів. Цей павільйон перетворили на справжню лікарню, з безліччю палат, ординаторською, операційним блоком та іншими медичними кабінетами. Акторам під час зйомок завжди допомагали професійні медики, які вчили їх складної термінології і медичним прийомам.

Серіал “Центральна лікарня” вийде в ефір телеканалу “1+1” 4 червня о 21:15.