За повідомленням одного з видань, напередодні зустрічі міжнародної комісії OSPAR, що має на меті захистити морське середовище Північно-Східної Атлантики, італійський композитор Людовіко Ейнауді прибув на кораблі Greenpeace Arctic Sunrise до полярного архіпелагу Шпіцберген.

Засідання OSPAR буде проходити з 20 по 24 червня 2016 року на іспанському острові Тенеріфе й зможе вплинути на долю Арктики. На захисті природи Арктики наполягає 8 млн людей зі всього світу. ООН та багато різних громадських організацій вже неодноразово повідомляли, що танення арктичних льодовиків загрожує вимиранням унікальної фауни (білих ведмедів, нарвалів та песців), а також загрожує глобальною зміною клімату.

Міжнародна комісія OSPAR

Міжнародна комісія OSPAR (opc.co.uk)

Звернути увагу громадськості на цю екологічну проблему вирішили співробітники Greenpeace й відомий піаніст Людовіко Ейнауді. Фахівці спорудили дерев’яну платформу і встановили там рояль.

Прямо посеред Північного Льодовитого океану на тлі танучого льодовика Валенбергбрін музикант виконав свій новий твір “Арктична елегія”. Відеоролик з перфомансом Людовіко Ейнауді закінчується фразою “Будь ласка, збережіть Арктику”.

“Арктична елегія” італійського композитора Людовіко Ейнауді.