В ефір вийшов передостанній 9-й епізод серіалу “Гра престолів 6, який зумів вразити більшість глядачів своїм напруженням і масштабністю. Битва в цьому епізоді була такою складною, в тому числі і для творців серіалу, що вони вирішили показати глядачам як ця бійня знімалася. У підсумку, на офіційному YouTube-каналі GameofThrones з’явився 10-хвилинний ролик про процес зйомки найбільшого бою в історії “Гри престолів”.

Нагадаємо, в 9 епізоді 6-го сезону “Гра престолів” війська головнокомандувача Джона Сноу зіткнулися з армією Рамсі Болтона. Сноу хотів повернути собі рідний Вінтерфелл, але армія суперника була куди більше його, так що битва виявилася дуже жорстокою. Проте, Джон Сноу все ж переміг, але не без допомоги Санси Старк. А ось іншому герою саги не так пощастило, Рамсі Болтон був спійманий і відданий Сансою на з’їдення своїм же псам.

Після того, як відео про створення битви було залито на канал, його вже встигло переглянути понад 1.5 мільйонів користувачів. Цього разу творці “Гри престолів” вирішили зробити ставку на реалізм і використовували не так багато спецефектів. Багато сцен були зняті наживо, хоча на перший погляд в це важко повірити.