Свій текст-маніфест Іван Дорн розмістив в Instagram та зачитав його віршем на сцені перед глядачами:

“Я виступаю за музичне майбуття, для мене цей об’єкт не просто сцена — це рупор звідки кажу: “Люди вірте в своє я, та в незалежність кожного окремо”.

Коли мене не люблять через музику, думки чи голос, просто так — окей, сприймаю це спокійно, мені образливо конкретно аж тоді, як звинувачують у нелюбові до країни.

Я не кричу зі сцени про свій патріотизм, хоча від мене цього деякі сили вимагають, натомість я кричу, що український я артист, і саме українцем за кордоном залишаюсь.

Я хочу через музику збирати тисячі, не за промови патріота мати стадіони, саме тому у мене є найкращі глядачі, які не cумніваються у патріотизмі Дорна”.

Нагадаємо, учасники львівських осередків Добровольчого руху “ОУН” та Цивільного корпусу “Азов” пригрозили співаку зірвати концерт у Львові, якщо той не доведе свою проукраїнську позицію. Дорн, щоб не загострювати ситуацію, виконав вимоги активістів.

Раніше організатори скасували концерт Дорна в Івано-Франківську та Тернополі, які мали відбутися 9 та 11 червня. Вони пояснили скасування тим, що не “можуть гарантувати безпеку глядачів”.

Позиція активістів не дуже зрозуміла, адже варто пригадати 2014 рік, коли Іван Дорн в Юрмалі на “Новій хвилі” заспівав україномовну пісню у футболці з тризубом. Чи це не є патріотизм? Така позиція співака коштувала йому не тільки проблем з російською владою, але й зменшення кількості концертів у РФ.