Серіал “Наші Пані у Варшаві” вперше вийшов в ефір телеканалу “1+1” 13-го червня. Польський багатосерійник сподобався українським телеглядачам, про що говорить його високий рейтинг і частка. Крім цього, за підсумками перших двох серій “Наші Пані у Варшаві” був лідером в слоті показу. Рейтинг перших 2-х епізодів серіалу дуже високий – 4.8 відсотка, частка – 14.5 відсотка (серед аудиторії від 18 до 54 років по всій Україні).

Серіал розповідає про чотирьох дівчат, у кожної з яких є своя цікава історія. Через різні життєвиі ситуації вони змушені шукати своє щастя за кордоном, ну а доля відправляє їх до Польщі.

Головних героїнь серіалу “Наші Пані у Варшаві” озвучили популярні ведучі та актриси України: Ольга Фреймут, Ольга Сумська, Лілія Ребрик та Людмила Барбір.

Зверніть увагу на рейтинг 6 каналів у слоті серіалу “Наші Пані у Варшаві”. Рейтинг узятий за 13 червня 2016 року (серед аудиторії від 18 до 54 років по всій Україні).

Рейтинг 6 каналів у слоті серіалу

Рейтинг 6 каналів у слоті серіалу “Наші Пані у Варшаві”. Рейтинг узятий за 13 червня 2016 роки (серед аудиторії від 18 до 54 років по всій Україні)

В Україні серіал “Наші Пані у Варшаві” транслюється на телеканалі “1+1”, з понеділка по четвер о 21:30.