Фанатів у серії ігор Warcraft у світі хоч відбавляй, і всі вони як один чекають виходу на екрани екранізації своєї улюбленої гри. Компанія Legendary, що створює даний фільм спільно з Blizzard і Universal Pictures, підігріла інтерес до стрічки, виставивши на своєму YouTube-каналі новий 15-секундний тізер. Всього менш ніж за добу ролик переглянули понад 3 мільйонів разів. Перший повноцінний трейлер фільму Warcraft буде показаний вже в цю п’ятницю, 6 листопада.

У цьому короткому тізері показуються звичні елементи гри Warcraft, які екранізують у фільмі. Орки і люди воюють між собою, при цьому обидві сторони конфлікту використовуючи в цій війні не тільки зброю, а й кілька видів тварин, наприклад, леопардів і орлів. Дана екранізація буде присвячена 1-й війні в світі Азерота, між Ордою і Альянсом.

Ще в липні 2015 року на тому ж YouTube-каналі Legendary був опублікований інтерактивний тизер з оглядом фентезійного міста Азерот. Ролик завдовжки в півтори хвилини на даний момент переглянули понад 4,5 млн. разів.

Нагадаємо, ідея зняти фільм за мотивами гри Warcraft з’явилася ще в 2006 році, але до зйомок справа дійшла лише в 2014 році. Картина повинна з’явитися в світ на початку літа 2016 року. У стрічці приділять однакову увагу обом сторонам конфлікту і покажуть їх з такого боку, щоб жодна з них не втілювала добро чи зло.